Odricanje – korizmena prezentacija

Odricanje – korizmena prezentacija

“Tko želi biti moj učenik neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom” Samo odricanjem mogu se postići viši ciljevi.

- s talijanskog preveo fra Ivan Marić

Veličina: 699.5 KB
Pregleda: 2050 Pregleda
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Isusovi posljednji dani – prezentacija

Prezentacija o Isusovim posljednjim danima. Posebno korisno za učenike nižih razreda.

- poslao fra Ivan Marić

Moj Kralj – prezentacija

Suđenje pred Pilatom prema Ivanovu evanđelju popraćeno slikama iz filma i razmišljanjima autora prezentacije.

U Kini je samo 1 % katolika, što u brojkama iznosi oko 13 milijuna ljudi. Godišnje svećenici u ovoj najmnogoljudnijoj zemlji na svijetu krste oko sto pedeset tisuća odraslih.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)