Križni put sa ilustracijama za djecu – pps prezentacija

2046 preuzimanja

Križni put sa ilustracijama za djecu – pps prezentacija

Lijepa prezentacija za vjeronauk sa slikama križnoga puta prilagođenim djeci.

Veličina: 913.76 KB
Preuzimanje: 2046 puta
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Odricanje – korizmena prezentacija

“Tko želi biti moj učenik neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom” Samo odricanjem mogu se postići viši ciljevi.

- s talijanskog preveo fra Ivan Marić

Zemlja teško diše – križni put prezentacija

Lijepa prezentacija križnog puta u kojoj su postaje prikazane slikama iz filma i popraćene stihovima Ivne Talaje “Zemlja teško diše”.

Indijski sadui i babe mogu legalno konzumirati marihuanu i hašiš, a za vrijeme festivala Kumba Mela droga je dozvoljena svima. Jedan sadu podijeli sa vjernicima koji dolaze kod njega po blagoslov oko pola kilograma trave.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)