Udovičin novčić

Veličina: 352.5 KB
Ažurirano: 09. 09. 2019.

Isus je oživio Lazara – pps

Isus je pred brojnim svjedocima oživio Lazara iz Betanije. Kratka prezentacija korisna za vjeroučenike nižih razreda.

Obraćenje Zakeja – pps

Susret Isusa i Zakeja popraćen simpatičnim sličicama.

priredio fra Ivan Marić

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Došao Mujo kod hože: – Fata me vara. – Razvedi se. – Ne mogu, volim je. – Onda se ne razvodi. – Ali stalno mi je na pameti to što je napravila. – Pa razvedi se. – Ne mogu zbog djece. – Onda nemoj. – Ali ne mogu joj oprostiti… – A ti onda promijeni vjeru – Kako će mi to pomoći? – Tebi nikako. Pomoći će meni. Maltretirat ćeš svećenika….

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)