Božićni anđeo – pps

Božićni anđeo – pps

Donesi Bogu sve svoje brige, jade i probleme i On će ih riješiti.

Veličina: 579.5 KB
Ažurirano: 07. 12. 2017.

Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Starica je žurila putem kroz selo prema crkvi. Oborena pogleda, mrmljajući molitvu, krišom je pogledavala ljude: nevaljalci, pijandure, zavodnici, lopovi, lijenčine… Jednog dana vrata od crkve joj bijahu zatvorena…
Kratka, zanimljiva, misaona prezentacija prema B. Ferreru.

Traži se Isus – pps došašće – Božić

Razmišljanje Stjepana Lice o slavlju Božića i božićnih blagdana u današnje doba u kojemu se zbog ispraznosti ovoga svijeta često zaboravlja i sam povijesni događaj Božića.

Vitelije, pretpostavljeni Poncija Pilata naredio je ovome da se opravda caru zato što je dao smaknuti vođe Samarijanaca koji su se okupili na brdu Gerizim u potrazi za svetim posudama iz zavjetnog šatora i za još neke ispade. Tiberije je umro prije nego je Pilat stigao u Rim.

Učitelj pita Marka: Zašto jučer nisi došao u školu? – Umro mi je stric pa sam išao na sprovod. Dobro, ali nemoj da se to više ikada ponovi!

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)