Klasični križni put – prezentacija

Klasični križni put – prezentacija

Prezentacija sa slikama klasičnog križnoga puta, prilagođeno ranom dječjem uzrastu.

Veličina: 974 KB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Kušnja u pustinji – pps

Isusova kušnja u pustinji prema Evanđelju po Mateju. Korisno za vjeronauk za učenike četvrtih razreda osnovne škole.

Isus ti oprašta – korizmena prezentacija

Isus je više ljubio grješnike nego svoj život! Vjeruj u njegovo prijateljstvo. Isus je svoju krv prolio za oproštenje grijeha! Dopusti da te spasi!

- s talijanskog preveo fra Ivan Marić

Obnovu katedrale sv. Patrika u Dublinu u prošlom stoljeću je financirala tvrtka Guinness – najveći izvoznik piva na svijetu.

Propovjednik upita svoje župljane: Koliko vas je oprostilo neprijateljima? Oko 80% podigne ruke. Župnik ponovi pitanje glasnije, strožim tonom. Ovaj put svi podignu ruke osim jedne stare gospođe. Župnik ju upita: Zar vi ne namjeravate oprostiti svojim neprijateljima? – Ja nemam neprijatelja, starica će na to. – To je stvarno neobično. Koliko imate godina? – 98. Sve sam ih nadživjela.

Ljudi se poznaju po znoju i po danoj riječi. (Arapska)