Oče daj mi Isusa – pps

Oče daj mi Isusa – pps

Kratka meditativna prezentacija obogaćena ikonama.

Veličina: 1.3 MB
Ažurirano: 01. 12. 2017.

Čekam te vani – pps

Čekam te vani – pps o kršćanskom životu

Čekam te vani ispred crkve budu li tvoje oči otvorene za nevolju bližnjega, budu li tvoje usne izgovarale riječi mira, radosti, povjerenja i utjehe… znat ću da si zaista razgovarao s Bogom!

Tri stabla – pps

Poučna priča s porukom da se ne obeshrabrimo u životu. Bog će ispuniti naše snove, ali ne uvijek na način na koji mi to želimo.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

– Kad su jednog čovjeka udarili, on okrenuo i drugi obraz. Udariše ga i po drugom a on nato zasukao rukave govoreći: “U Bibliji ne piše što mi je nakon drugoga udarca činiti!”

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)