Otac – razmišljanje pps

Otac – razmišljanje pps

Moj je otac ujutro odlazio a navečer se vraćao
sretan što nas vidi.
Samo se on nije bojao sići u podrum po drva. …
Razmišljanje jedne djevojčice o svom ocu.

Veličina: 696.5 KB
Pregleda: 2078 Pregleda
Ažurirano: 21. 11. 2017.

Odmori dušu 30 – pps

Psovke su argumenti onih koji nisu u pravu.
Kad ljudi strahuju od vlasti, u pitanju je tiranija.
Kad vlast strahuje od naroda, radi se o slobodi.
Kad čujete da vam netko nešto priča iza leđa, to samo znači da ste barem dva koraka ispred te osobe.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

U Bologni je izgrađen najduži natkriveni prolaz na svijetu (3,6 km) kako bi se u došašću Gospin kip mogao prenijeti iz crkve Madonna di San Luka u grad.

“Pero, jako si se promijenio. Puno si viši nego kad sam te zadnji put vidio; mršaviji si; kosa ti je smeđa a bila je crna…” “Ali ja nisam Pero, ja sam Ivan.” “Što? I ime si promijenio!?!”

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)