Dijete moje – pps

Dijete moje – pps

Dijete moje donijela sam te na svijet, ali ne mogu živjeti umjesto tebe. Mogu te učiti, ali te ne mogu primorati da naučiš.

Veličina: 215.5 KB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Naučiš s vremenom – pps

Nakon nekog vremena uvidiš tanku crtu između držanja za ruke i vezanja za dušu. I naučiš da voljeti ne znači oslanjati se, a društvo ne znači sigurnost.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Statistike pokazuju da ljudi koji najčešće ginu u pljačkama banaka jesu pljačkaši.Dakle, ne kradi i smanjiti ćeš rizik da budeš ubijen u pljački banke.

Inspektor pita radnika: – Koliko ljudi radi u ovom pogonu? – Sa šefom deset! – Bez šefa? NITKO!

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)