Odmori dušu – mudre izreke pps 58

Odmori dušu – mudre izreke pps 58

Svaki pothvat prolazi kroz slijedeće faze: entuzijazam, komplikacije, razočaranje, potraga za krivcem, kažnjavanje nevinog i nagrađivanje onih koji nisu napravili ništa! Što smo udaljeniji od problema, to smo veći idealisti. Oni koji lako opraštaju često će biti vrijeđani. Najbolji vođe okružuju se pomagačima i kolegama koji su pametniji od njih.  I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Veličina: 1002.91 KB
Ažurirano: 16. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Otac – razmišljanje pps

Moj je otac ujutro odlazio a navečer se vraćao
sretan što nas vidi.
Samo se on nije bojao sići u podrum po drva. …
Razmišljanje jedne djevojčice o svom ocu.

Najstariji vodič putem sv. Jakova u Španjolskoj datira iz 12. stoljeća.

Sretnu se dva prijatelja. – Gdje ćeš? – Idem platiti račun za internet. – A inače? – Inače će mi ga isključiti.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)