Misli – pps

Misli – pps

Kršćani nisu gotovi – oni se tek stvaraju. Bog se snažno služi kršćanima koji su hladni na vrućem, slatki na gorkom, i maleni na velikom mjestu. Ljudi imaju načina da postanu ono što bismo htjeli da budu, a ne ono na što ih tjeramo da postanu. …

Veličina: 860.5 KB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Tri majmuna – pps

Zlo u drugima ne vidim, ne čujem niti o njemu govorim.
Zlo u sebi nastojim iskorjeniti

Priredio fra Ivan Marić.

Kad bi se posložile sve knjige koje pišu protiv Biblije nastala bi gomila veća od katedrale u Kolnu.

Župnik je ispred kipa sv. Nikole pronašao pismo: “Dragi sv. Nikola daj mi 200 kuna.” U pismo je stavio 100 kuna i odnio dječaku koji je pismo napisao. Sutradan je pronašao poruku: “Hvala ti sv. Nikola, ali drugi put ne šalji preko župnika – pola je za poštarinu uzeo.”

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)