Živjeti s ružom – priča o molitvi u pps-u

Živjeti s ružom – priča o molitvi u pps-u

Kratka prezentacija o važnosti molitve i sakramenata u kršćanskom životu, o važnosti života s Isusom Kristom.

Veličina: 234.5 KB
Ažurirano: 13. 11. 2017.

Plaćeni osmijeh – pps

Plaćeni osmijeh – priča za razmišljanje posložena u pps

“Mama, zašto si tako dražesna i nasmiješena kada te gledaju na televiziji, a kod kuće si uvijek namrgođena i mrzovoljna?”, upita dijete svoju majku, popularnu televizijsku voditeljicu. …
Kratka poučna priča posložena u prezentaciju.

Gospodin sunce pravde – psalam 19 (pps)

Devetnaesti psalam “Gospodin sunce pravde” posložen u prezentaciju. Korisno za uvodnu molitvu na satovima vjeronauka ili župne kateheze.

Nostradamusova proročanstva odmah nakon izdavanja 1555. godine ocijenjena su kao “užasna zloporaba ljudske lakovjernosti” i već 1558. u Parizu je izašla knjiga koja pobija istinitost njegovih proročanstava.

Zaručnici došli na vjenčanje sa zakašnjenjem od oko sat vremena. Kad su napokon stigli župnik će ljutito: Sljedeći put vas neću čekati ni minute!!!

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)