Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Ubuntu – kratka priča o solidarnosti pps

Ubuntu – kratka, poučna priča o humanosti i solidarnosti za vjeronauk na temu zajedništva i dobrih odnosa.
Antropolog je djeci jednog plemena u Africi predložio igru – tko pri dođe do drveta bit će nagrađen. Djeca su krenula, ali svi zajedno...

Zaključivanje… – pps

Pogledaj prema gore i reci što vidiš. Astronomski, teološki, meteorološki… Ali što ti govori pogled u nebo?

Najveća zajednica ortodoksnih Židova u Europi živi u Antwerpenu u Belgiji. Vrlo su uspješni u trgovanju dijamantima.

Vjeroučitelj: “Kako glasi jedanaesta Božja zapovijed?” Vjeroučenik: “Ne pravi budalu od bližnjega svoga!”

Djeca dobivaju udarce koji pripadaju roditeljima. (Talijanska)