Zavisi u čijim je rukama – pps

Zavisi u čijim je rukama – pps

Praćka u mojim rukama je dječja igračka. Praćka u Davidovim rukama moćno je oružje. Sve ovisi u čijim je rukama.

Veličina: 237.5 KB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Mudrost Tecumshera poglavice Shawnea

Mudrost Tecumseha, poglavice plemena Shawnee. Živi svoj život tako da strah od smrti nikad ne uđe u tvoje srce.

Ne progoni nikoga zbog njegove vjere. …

Spot za prodaju mira – pps

Na bijelom ekranu prikazana je reklama proizvoda koji nema svoju marku, slogan niti promociju jer nudi mir – proizvod za koji nikoga ne treba uvjeravati da ga kupi.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)