Postoji li Bog? – pps

Postoji li Bog? – pps

Poučna priča o Božjoj opstojnosti.
– Da Bog postoji ne bi bilo patnje i boli. Ne mogu zamisliti Boga koji dopušta takve stvari.
– Da brijači postoje ne bi bilo neurednih ljudi na ulici.
– Brijači postoje samo što ljudi ne dolaze k njima.
– Bog postoji samo što ljudi ne dolaze k NJEMU!

Veličina: 935.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Zašto ići u crkvu? – pps

Jedan je čovjek napisao u novinama: “Odslušao sam na tisuće propovijedi a niti jedne se ne sjećam, zato nema smisla ići u crkvu.”
Netko je na napis odgovorio…

Vježba ustrajnost u molitvi – pps

Kratka prezentacija o važnosti molitve u svakodnevnom životu.

Za pročitati Stari zavjet treba otprilike 38 sati, a za Novi zavjet 11 sati. kada bi čitali glasno, uobičajenom brzinom govora trebalo bi 70 sati i 40 minuta za čitanje cijele Biblije.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)