Oda mojoj majci – pps

Oda mojoj majci – pps

Moja majka me naučila logici. “Što zašto? Zato što ja tako kažem”. Moja mama me naučila o religiji. “Bolje se pomoli da se taj tapet može očistiti…”

Duhovita i lijepa prezentacija za koju je potrebno uključiti zvučnike.

File Size:1.33 MB
Pregleda:542 Pregleda
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Indijski babe imaju razne vrste zavjeta. Npr. stojeći baba nije sjeo 12 godina, ili baba s jednom rukom u zraku, koji stoji na jednoj nozi, oni koji se zavjetuju na šutnju, strogi vegetarijanci koji jedu samo otpadnute plodove ili oni koji godinama ništa ne stave u usta, babe koji nacrtaju krug u šumi ili u planini i ne miču se iz tog kruga.

Župnik je ispred kipa sv. Nikole pronašao pismo: “Dragi sv. Nikola daj mi 200 kuna.” U pismo je stavio 100 kuna i odnio dječaku koji je pismo napisao. Sutradan je pronašao poruku: “Hvala ti sv. Nikola, ali drugi put ne šalji preko župnika – pola je za poštarinu uzeo.”

Djeca dobivaju udarce koji pripadaju roditeljima. (Talijanska)