Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Kakav si kršćanin? – pps

Neki su kao kolica – treba ih gurati;
neki kao krijesnice – malo svijetle pa se ugase;
neki su kao lopte – nikad ne znaš kamo će odskočiti.

Odmori dušu 20 – pps

Umor je najmekaniji jastuk. Nevolje nauče čovjeka šutjeti.
U znanosti sve počinje nečijim mrmljanjem “Hm…baš čudno”.
Neka se nitko ne hvali da nema neprijatelja, jer je to samo dokaz njegove bezvrijednosti.
Najveći problem u odgoju djeteta je što su roditelji amateri.
I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Prepelice su najmanje ptice iz porodice lovnih ptica (duge oko 18 cm) i jedine selice. Mnogo bolje se čuju nego vide jer su išarane smeđim bojama što ih čini gotovo nevidljivima.

Vjenčanje. Svećenik: “Ako netko zna za kakvu zapreku ovom vjenčanju neka kaže sada ili neka šuti zauvijek!” Javi se jedan nesiguran glas: “Ja.” “Ti šuti, ti si mladoženja!”.

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)