Zar nije smiješno – razmišljanje (pps)

Zar nije smiješno – razmišljanje (pps)

Zar nije smiješno – razmišljanje pps

Zar nije smiješno kako nam 10 kn izgleda puno kada ih dajemo u crkvi,
a tako malo kada pođemo u trgovinu.

Zar nije smiješno kako nam izgleda dug jedan sat u molitvi pred Bogom.
A kako je kratko tih 60 minuta kada se igramo, gledamo TV, kartamo ili sjedimo u kafiću.

Veličina: 1005.19 KB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Dragi kamen – unutarnja sloboda pps

Čovjek je došao mudrom starcu i zatražio kamen koji će mu omogućiti bogatstvo za cijeli život. Kad ga je dobio nije mogao ni oka sklopiti već…

Trajanje vremena – pps

Vrijeme je tako relativno. Ako želiš znati što znači jedna godina pitaj studenta koji je zbog jednog ispita pao.
Ako želiš znati što znači jedan mjesec pitaj majku čija je beba došla na svijet mjesec dana ranije.

U Grad Rim s Vatikanom godišnje hodočasti oko 8 milijuna vjernika, Lourdes 6 milijuna, Jasnu Goru 4 do 5 milijuna, Fatimu 4 milijuna, Guadelupe 2 milijuna. U Mariju Bistricu pristigne oko pola milijuna hodočasnika.

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Vreća škrtca nema vrha, a vreća rasipnika nema dna. (Rumunjska poslovica)