Mali žuti cvijet – pps

Mali žuti cvijet – pps

Kratka prezentacija o malom žutom cvijetu koji jedini od sveg cvijeća nije prigovarao o svom izgledu i mogućnostima već je zaključio: Bog me je stvorio kao mali žuti cvijet i ja ću biti najbolji mali žuti cvijet koji je ikad postojao.

Veličina: 1.21 MB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Einstein i violina – pps

Albert Einstein uživao je svirati violinu iako nije bio neki talent za glazbu. Jednom je dobio priliku svirati s orkestrom ali nije brojao taktove. Dirigent, iznerviran, reče najvećem matematičkom geniju NAUČI BROJATI VIŠE!

Napredak – pps Bruno Ferrero

Poučna priča Bruna Ferrera o problematici nedostatka vremena u suvremenom svijetu.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Učiteljica: “Ivice zašto si doveo djeda na roditeljski sastanak?” Ivica: “Zato što jedino on slabo vidi.”

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)