Ulje od bakalara za psa – pps

Ulje od bakalara za psa – pps

Čovjek je počeo svom psu davati velike količine ulja od bakalara jer je čuo da je to dobro za pse. Svaki bi dan među koljenima držao glavu psa koji se bunio, silom bi mu otvarao usta i niz grlo mu izlio tekućinu.
Kratka poučna priča posložena u prezentaciju.

Veličina: 508.84 KB
Ažurirano: 11. 08. 2017.

Kršćani – priča B. Ferrera u pps-u

Jedan je svećenik upitao svog dobrog prijatelja zašto ne postane kršćanin. “Ako je kršćanstvo ono što ti tvrdiš – za to nemam snage; a ako je ono što vidim oko sebe uopće nisam zainteresiran” odgovorio je ovaj.
Kratka, poticajna, priča Bruna Ferrera posložena u prezentaciju.

Idi ti umjesto mene – prezentacija o molitvi

Kratka poučna priča o molitvi i osobnoj odgovornosti.

Jedan je čovjek imao običaj nedjeljom reći svojoj ženi: “idi ti u crkvu pa se moli i za mene i za sebe.”
Jedne noći je usnuo kako se sa svojom ženom našao pred rajskim vratima i začuo glas…

U Bibliji se psi spominju 14 puta, lavovi 55 puta, a zanimljivo je da se domaće mačke uopće ne spominju.

“Velečasni, mogu li spasiti dušu ako za crkvu dam 10 000 kuna?” – pita škrtac na umoru. “Nisam siguran, ali ja bih na Vašem mjestu pokušao.”

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)