Tajna istinske sreće – pps

Tajna istinske sreće – pps

Neki je mladić potrošio svoju baštinu koju je naslijedio. Kao što obično u takvim slučajevima biva, u trenutku kad je ostao bez novaca, otkrio je da je i bez prijatelja.
Potrošivši sve vlastite zalihe, potraži mudra čovjeka i reče mu: “Što će biti od mene? Nemam ni novca ni prijatelja.” Kratka priča posložena u prezentaciju.

Veličina: 427.09 KB
Ažurirano: 08. 08. 2017.

Pastirova tajna – pps

Jednom je jedan pastir otkrio zabrinutom, gotovo očajnom čovjeku tajnu Božje prisutnosti uvijek i na svakom mjestu.

Krede u boji – pps za vjeronauk i razmišljanje o životu

Snažna zanimljiva prezentacija o čovjeku koji je slikao na ulici i na odlasku dao svojim obožavateljima komadić kredu u boji. Upit što su učinili s komadićima svojih kreda poveznica je s vjerskim životom.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

- Čuvajte se dobro, jer ne želim mučenike čijim relikvijama nema ni traga ili su neprikladne za izlaganje pred štovatelje…

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)