Traži se Isus – pps došašće – Božić

Traži se Isus – pps došašće – Božić

Razmišljanje Stjepana Lice o slavlju Božića i božićnih blagdana u današnje doba u kojemu se zbog ispraznosti ovoga svijeta često zaboravlja i sam povijesni događaj Božića.

Veličina: 163.5 KB
Ažurirano: 07. 12. 2017.

Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Starica je žurila putem kroz selo prema crkvi. Oborena pogleda, mrmljajući molitvu, krišom je pogledavala ljude: nevaljalci, pijandure, zavodnici, lopovi, lijenčine… Jednog dana vrata od crkve joj bijahu zatvorena…
Kratka, zanimljiva, misaona prezentacija prema B. Ferreru.

Svih 7 Crkava Apokalipse, spomenutih u Bibliji, nalaze se u Maloj Aziji – Efes (Ephesus), Izmir (Smirna), Pergam, Thyartira, Sard, Philadelphia, Eskihisar (Laodicea)

– Ivice, jesi li znao sva pitanja na ispitu? – Jesam. – Pa kako onda nisi položio? – Nisam znao odgovore.

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)