Krila – poučna priča pps

Krila – poučna priča pps

Kratka misaona prezentacija prema priči Bruna Ferrera.
Mi kršćani često smo poput nezadovoljnog goluba koji je krila shvaćao kao smetnju u trčanju jer nije shvaćao da je stvoren za nebo.

Veličina: 225 KB
Ažurirano: 08. 11. 2017.

Narcis – zaljubljenik u samoga sebe

“Zar je Narcis bio lijep?” upita jezero.
Priča iz grčke mitologije prepričana perom Oscara Wildea – korisno za vjeronauk na temu oholost.

Djevojčica i bajka – pps o roditeljskoj ljubavi

Djevojčica i bajka – poučna priča u pps-u

Jedan je otac ispričao kako je njegova djevojčica tražila da joj svaku večer čita bajku. S vremenom se sjetio pa je sve bajke snimio i djevojčica je naučila uključiti uređaj i nekoliko dana je slušala snimke izabranih bajki. Jedne večeri je ocu stavila knjigu u ruke…
Lijepa prezentacija o roditeljskoj ljubavi i pažnji.

U informatičkoj tvrtci Nutzwerk iz Leipziga vrijedi strogo pravilo prema kojem u uredima nema cviljenja i žaljenja. Pesimisti, grintavci i cvilidrete imaju pravo na dva uzdaha nezadovoljstva. Omakne li im se treći, put prema burzi širom im je otvoren. Dobro raspoloženje ključno je za uspješno obavljanje posla.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)