Čekam te vani – pps

Čekam te vani – pps

Čekam te vani – pps o kršćanskom životu

Čekam te vani ispred crkve budu li tvoje oči otvorene za nevolju bližnjega, budu li tvoje usne izgovarale riječi mira, radosti, povjerenja i utjehe… znat ću da si zaista razgovarao s Bogom!

Veličina: 831 KB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Starica je žurila putem kroz selo prema crkvi. Oborena pogleda, mrmljajući molitvu, krišom je pogledavala ljude: nevaljalci, pijandure, zavodnici, lopovi, lijenčine… Jednog dana vrata od crkve joj bijahu zatvorena…
Kratka, zanimljiva, misaona prezentacija prema B. Ferreru.

Sviđati juhaaa – pps o poštivanju drugih

Kratka priča o ružnoći izrugivanja, ali i o bogatstvu duhovitosti i strpljenja koje bi svaki kršćanin trebao njegovati.

Tamjan “raste” u Indiji i Južnoj Arabiji, a smirna u Somaliji i Etiopiji. Naime tamjan se dobije sušenjem bljedožute smole iz drva vrlo tanke kore koje raste u indiji i Južnoj Arabiji, a smirna (mira) se radi od smole grma koji raste u Somaliji i Etiopiji.

Računalni: Postoji 10 vrsta ljudi na svijetu. Oni koji znaju binarne brojeve i oni koji ne razumiju ovaj vic.

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)