Duhovna obnova za vjeroučitelje i treće županijsko stručno vijeće

Vepric, 2. srpnja 2022.

Godišnja duhovna obnova za vjeroučitelje Splitsko-makarske nadbiskupije održat će se 2. srpnja (subota) 2022. godine u nadbiskupijskom marijanskom svetištu u Vepricu.

Program susreta:

10.00 sati – Predavanje: Za sinodalnu Crkvu – zajedništvo, sudjelovanje i poslanje (Josip Periš)

11.00 sati – Radionice po vijećima na temu: Sinodalnost vjeroučitelja – mogućnosti i perspektive (voditelji ŽSV)

12.00 sati – Sv. misa (špilja)

13.00 sati – Ručak

Ova duhovna obnova prigoda je da se zajednički okupimo uživo i zahvalimo Bogu za ovu školsku godinu.

Posebno napominjemo da je ova duhovna obnova ujedno i treći sastanak županijskih stručnih vijeća vjeroučitelja. Stoga će svaki voditelj ŽSV otvoriti prijave putem aplikacije http://ettaedu.azoo.hr/, a vjeroučitelji su dužni prijaviti se na svoje ŽSV, najkasnije do 29. lipnja ovog mjeseca. Prijava nam je važna i radi organizacije zajedničkog ručka.

Prijevoz do Veprica je u vlastitoj režiji. Molimo Vas da osobno kontaktirate kolege/ice vjeroučitelje/ice koji putuju svojim automobilima.

Obnovu katedrale sv. Patrika u Dublinu u prošlom stoljeću je financirala tvrtka Guinness – najveći izvoznik piva na svijetu.

Otac, programer, uči dijete govoriti… Kako kaže maca? – mijau, mijau… Kako kaže pas? – vau, vau… Kako kaže miš? – KLIK, KLIK…

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)