Posljednji sud i uskrsnuće tijela (ppt JS)

Posljednji sud i uskrsnuće tijela (ppt JS)

Prezentacija koja prati pripremu Posljednji sud i uskrsnuće tijela za sedmi razred osnovne škole.

Veličina: 883.8 KB
Ažurirano: 21. 05. 2020.

Droga (dobro je znati) - pps

Vrste droge, kako prepoznati konzumente, posljedice konzumiranja opijata. Prezentacija korisna za roditelje, vjeronauk i sat razrednika.

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Na godišnjem susretu misionara franjevac ponosno reče isusovcu: “Ove sam godine krstio 328 novorođenčadi.” Isusovac odvrati: “Nije loše, ja sam ove godine obratio samo plemenskog poglavicu i vrača.”

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)