Starozavjetne osobe – pps pitanja s ponuđenim odgovorima

Starozavjetne osobe – pps pitanja s ponuđenim odgovorima

Pitanja s ponuđenim odgovorima o 20 starozavjetnih osoba posložena u prezentaciju.

Klikom miša na broj otkriva se pitanje, a klikom na strelicu vraća na brojeve s pitanjima.

Veličina: 2.46 MB
Ažurirano: 07. 08. 2017.

Biblija – Sveto pismo – prezentacija o Bibliji općenito

Prezentacija o Bibliji. Korisno za djecu, osobito učenike petih razreda.

Prispodoba o dobrom pastiru – pps

Prispodoba o dobrom pastiru i izgubljenoj ovci. Korisno za vjeronauk u šestom razredu osnovne škole.

Najmonumentalnija islamska građevina na Zapadu je Velika džamija (Mezquita) u Cordobi u Španjolskoj. Premda skromne vanjštine dojmljiv je sklad oblika “šume” od 856 stupova ispod dvostrukih polukružnih i potkovastih lukova.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Tko laže vas, lagat će i protiv vas. (Hrvatska poslovica)