Svisvetska šetnja – razmišljanje pps

Svisvetska šetnja – razmišljanje pps

Sjećanje, sjeta, tuga i radost. Misli nam naviru dok prolazimo stazama posutim zlatnim lišćem. Čini se naši dragi što odavno ili skoro usnuše još su dragocjeniji.

Veličina: 3.31 MB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Na drugoj strani – život nakon smrti pps

Prezentacija o kršćanskoj nadi.
Neki čovjek pitao je liječnika što ga čeka poslije smrti…

Hrvatski sveci i blaženici – pps

Hrvatski sveci i blaženici – prezentacija za vjeronak za učenike prvih razreda osnovne škole.

Prvi sačuvani oblik pobožnosti križnog puta nalazimo u Georgijanskom lekcionaru u kojem su opisani obredi što su se u Jeruzalemu obavljali između 5. i 8. stoljeća.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)