Postani što želiš – pps o vjeri i ustrajnosti

Postani što želiš – pps o vjeri i ustrajnosti

Postani što želiš – pps o vjeri i ustrajnosti

Prezentacija o ustrajnosti, vjeri i hrabrosti, jer kako kaže sveti Bernard “ništa nije nemoguće čovjeku koji vjeruje i ništa nije teško onome koji ljubi!”.

Veličina: 710.5 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Krizmani kum – pps

Zanimljive karikature Srećka Puntarića Felixsa na temu krizmanog kuma tj. na žalost često iskrivljene perspektive o smislu postojanja krizmanog kuma i kumstva općenito – posložene u prezentaciju.

Mostovi – pps

Mostovi razmišljanje o zajedništvu – pps

Gospodine, želio bih steći hrabrost da gradim mostove između mene i onih koje ne uspijevam i ne znam razumjeti, koji mi ne vjeruju i koji me iznevjeriše…

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Perica došao u goste kod prijatelja. Iznenadio se kad su svi okupljeni oko stola počeli jesti bez molitve. Perica upita: Zar se vi ne molite prije jela? – Ne, mama dobro kuha. odgovori ovaj

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)