Neodgovorni liječnik – pps

Neodgovorni liječnik – pps

Neodgovorni liječnik – poučna priča u pps-u

Jedan je liječnik pozvan hitno u bolnicu kako bi operirao teško bolesnog dječaka. Stigao je žurno i odmah krenuo prema sali za operacije. Otac djeteta, bijesan, verbalno je napao liječnika.
Nakon nekoliko sati liječnik je izašao iz sale s riječima: Vaš sin je izvan životne opasnosti. Za dodatna pitanja obratite se sestri. (...)

Veličina: 1.25 MB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Kava, jaje i mrkva – pps o životnim poteškoćama

Želiš li biti poput mrkve koja nakon 15 minuta u vreloj vodi postaje mekana, poput jajeta koje postane iznutra tvrdo ili poput kave koja ne mijenja svoje osobine već mijenja vodu u kojoj se kuha?

Srce – priča o optimizmu pps

Kratka poučna prezentacija o snazi volje i važnosti optimizma u ljudskom životu.

Nakon smrti Heroda Velikoga Rimljani su na križ pribili 2000 ustanika.

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)